Calendar > 3rd BSC Prague Showdown Cup 2019

  • Prag Open 2019 Men results
  • Prag Open 2019 Groups Men
  • Prag Open 2019 Ladies results
  • Prag Open 2019 Groups Ladies
  • Men

     

    1.Krystian Kisiel  - Poland

    2.Thade Rosenfeldt – Germany

    3. Peter Zidar – Slovenia

    4. Miha Susman – Slovenia

    5. Adrian Sloninka – Poland

    6. Juha Oikarainen – Finland

    7. Jouni Viitamaki – Finland

    8. Raimonds Briezhkalns – Latvia

    9. Siarhei Shkibel – Belarus

    10. Jaroslav Gajdoš – Slovakia

    11. Alisher Hozhanijazov - Estonia

    12. Stefan Marcin – Slovakia

    13. Lukasz Byczkowski – Poland

    14. Pavol Kubosko - Slovakia

    15. Dusan Milo - Slovakia

    16. Ziedonis Mazurs  - Latvia

    17. Michael Lapaz - France

    18. Olli Kytoviita - Finland

    19. Ladislav Brada - Slovakia

    20. Robert Glojnaric – Germany

    21. Denis Repa - Slovenia

    22. Ondrej Kodet - CZ

    23. Deniss Ovsjannikovs - Latvia

    24. Brian Winter Knudsen - Denmark

    25. Pierre Bertrand - France

    26. Deniz Kurtoglu - Germany

    27. Stefan Collet - Germany

    28. Marc Sommer - switzerland

    29. Aliaksandr Khalalei - Belarus

    30. Tomas Myslivecek - CZ

    31. Przemyslaw Knaz - Poland

    32. Martin Egelund Olsen - Denmark

    33. Robert Latt - Estonia

    34. Kevin Bart - Germany

    35. Alfons Vollmer - Germany

    36. Bertrand Laine - France

    37. Antonio Michienzi - Germany

    38. Philip Naraschkewitz - Germany

    39. Erik Jensen - Denmark

    40. Josef Stoeckli - Switzerland

    41. Patrick Walterscheidt - Germany

    42. Carsten Dan Jacobsen – Denmark

    43. Stefan Hoffman - Switzerland

     

    Women

     

    1. Jaana Pesari – Finland

    2. Hanna Vilmi – Finland

    3. Elzbieta Mielczarek – Poland

    4. Tanja Oranic – Slovenia

    5. Elvina Vidot – France

    6. Graziana Mauro – Italy

    7. Monika Szwalek – Poland

    8. Bettina Steffan – Germany

    9. Anja Svendsen – Denmark

    10. Birgit Riester – Germany

    11. Annika Hein - Germany

    12. Renata Kohn – Germany

    13. Lone Moller - Denmark

    14. Kristina Cesnakova - Slovakia

    15. Rita Dutsch - Switzerland

    16. Andrea Rippich - Germany

     

  •  
  •  

 

  • GameResultsOnline.com
Navn, adresse og øvrige kontaktoplysninger Din tekst Din tekst Din tekst Din tekst
Hjemmeside fra e-hjemmeside.dk