Blindes Idrætsklub Fyn

Jetzt WettenRække C Cup 3 2019

Spiller K 2-0 2-1 1-2 0-2 sæt score Points
 1. >> MAHMOUD CHARAF SHI  9  7  0  1  1 15 - 4 + 70   29
 2. >> LARS FRIIS RHIF  9  7  0  0  2 14- 4 + 89   28
 3. >> LILLIAN KROGH BAI  8  6  0  1  1 13 - 4 + 58   25
 4. >> JYTTE B GADE SKÅ  8  2  4  1  1 13 - 8 + 43   21
 5. >> CASPER ANTHONSEN SHI  8  5  0  0  3 10- 6 + 18   20
 6. >> MICHAEL NIELSEN BIK FYN  8  2  2  2  2 10 - 9 +   7   16
 7. >> LONNIE LOHMANN HHI  8  2  2  1  3  9 -10 + 10   15
 8. >> STEEN UGGERLY ASK  8  2  2  1  3  9 -10 -    5   15
 9. >> HENRIK JENSEN SDK  8  2  1  2  3  8 -11 -  10   13
10.>> FINN BJØRN ASK  8  2  1  2  3  8 -11 -  32   13
11. >> BENTE HOLSTEBRO HHI  8  1  1  3  3  7 -13 -  36   10
12. >> KAREN M HANSEN BAI  8  1  1  0  6  4 -13 -  71     7
13. >> METTE KAARSHOLM SDK  8  0  0  0  8  0 -16 - 149     0
  7  5  0  2  0   +  
               +   14
                 
 
               

 

 

C Række Cup 3 2019
Spiller K 2-0 2-1 1-2 0-2 sæt score points
  1.Mahmoud Charaf, S H I  9  7  0  1  1 15- 4 + 78  29
  2.Lars Friis , R H I F  9  7  0  0  2 14- 4 + 89  28
  3.Lilian Krogh, B A I  8  6  0  1  1 13- 4 + 58  25
  4.Jytte B Gade, S K Å  8  2  4  1  1 13- 8  + 43  21
  5.Kasper Antonsen, S H I  8  5  0  0  3 10- 6 + 18  20
  6.Michael Nielsen, BIK-Fyn  8  2  2  2  2 10- 9 +  7  16
  7.Lonnie Lohmann, HHI  8  2  2  1  3  9-10 + 10  15
  8.Steen Uggerly, ASK  8  2  2  1  3  9-10 -   5  15
  9.Henrik Jensen, S D K  8  2  1  2  3  8-11 - 10  13
10.Finn Bjørn, A S K  8  2  1  2  3  8-11 - 32  13
11.Bente Holstebro, HHI  8  1  1  3  3  7-13 - 36  10
12.Karen Hansen, B A I  8  1  1  0  6  4-13 - 71   7
13.Mette Korsholm, S D K  8  0  0  0  4  0-16 -149   0
Michael Nielsen  4  1  1  1  1  5-5 +22  8
                 
                 
                 

 

C

C Række Cup 3 2019

1. Lars Friis Rasmussen, R H I F

2. Jytte Brauner Gade, S K Å

3. Mahmoud Charaf, S H I

4. Lonnie Lohmann, H H I

5. Steen Uggerly, A S K

6. Michael Nielsen, B I K - Fyn

7. Bente Holstebro, H H I

8. Lilian Krogh, B A I

9. Henrik Jensen, S D K

10. Finn Bjørn, A S K

11. Karen Hansen, B A I

12. Kasper Antonsen, S H I

13. Mette Korsholm, S D K

C-Finale

 

Dommere ved stævne

Allan

C Række Cup 3 2019
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 

 

Navn, adresse og øvrige kontaktoplysninger Din tekst Din tekst Din tekst Din tekst Din tekst Din tekst Din tekst Din tekst Din tekst Din tekst Din tekst
Hjemmeside fra e-hjemmeside.dk