FM CUP 2014 resultater

GAMMEL TURNERING!!! - FM 2014

Menu forside

ER KALDT UD

ER IKKE KALDT UD

ER AFSLUTTET, MEN IKKE INDTASTET

ER AFSLUTTET

1 - D1 - Anja Støvring, S D K. mod Lone Møller, A S K. 1. sæt 12 - 7 2. Sæt 9 - 11 3. sæt 11 - 4 Bord 1. varighed 29 minutter 14 sekunder.

2 - D2 - Tove Knudsen, V B I. mod Michelle Lyngholt, F B I. 1. sæt 11 - 5 2. Sæt 11 - 6 3. sæt 0 - 0 Bord 2. varighed 12 minutter 45 sekunder.

3 - H2 - Jørn R. Pedersen, S K Å. mod H.C. Bruun-Petersen, B I K-Fyn. 1. sæt 11 - 1 2. Sæt 12 - 2 3. sæt 0 - 0 Bord 3. varighed 04 minutter 18 sekunder.

4 - H1 - Brian Winther Knudsen, S K Å. mod Lars Friis Rasmussen, S D K. 1. sæt 12 - 7 2. Sæt 12 - 3 3. sæt 0 - 0 Bord 4. varighed 07 minutter 46 sekunder.

5 - H1 - Carsten Gade, S K Å. mod Bjarne Rytter Sørensen, A S K. 1. sæt 12 - 0 2. Sæt 12 - 0 3. sæt 0 - 0 Bord 3. varighed 07 minutter 19 sekunder.

6 - D1 - Marlene Pedersen, F B I. mod Ann Howalt, B A I. 1. sæt 10 - 5 2. Sæt 12 - 8 3. sæt 0 - 0 Bord 4. varighed 40 minutter 48 sekunder.

7 - D2 - Anni B. Pedersen, V B I. mod Jytte Brauner Gade, S K Å. 1. sæt 5 - 12 2. Sæt 11 - 3 3. sæt 12 - 5 Bord 2. varighed 28 minutter 45 sekunder.

8 - H2 - Søren K. Lind, V B I. mod Poul Villadsen, S K Å. 1. sæt 11 - 0 2. Sæt 11 - 7 3. sæt 0 - 0 Bord 3. varighed 22 minutter 22 sekunder.

9 - H1 - Ejlif Hejlesen, A S K. mod Kris Olsen, F B I. 1. sæt 12 - 0 2. Sæt 12 - 0 3. sæt 0 - 0 Bord 0. varighed 00 minutter 18 sekunder.

10 - H1 - Per Muff Jensen, A S K. mod Gert Thomsen, V J T. 1. sæt 9 - 11 2. Sæt 12 - 9 3. sæt 8 - 11 Bord 1. varighed 32 minutter 11 sekunder.

11 - D1 - Karen M. Hansen, B A I. mod Anette Astrup,, V J T. 1. sæt 12 - 4 2. Sæt 12 - 6 3. sæt 0 - 0 Bord 1. varighed 16 minutter 57 sekunder.

12 - D2 - Lene F. Andersen, S K N. mod Ann Bomholt, S K N. 1. sæt 12 - 6 2. Sæt 12 - 3 3. sæt 0 - 0 Bord 3. varighed 22 minutter 57 sekunder.

13 - H2 - Svend Pedersen, S K N. mod Bent Bomholt, S K N. 1. sæt 11 - 8 2. Sæt 4 - 10 3. sæt 12 - 8 Bord 2. varighed 20 minutter 34 sekunder.

14 - H1 - Brian Winther Knudsen, S K Å. mod Carsten Gade, S K Å. 1. sæt 12 - 6 2. Sæt 11 - 9 3. sæt 0 - 0 Bord 1. varighed 22 minutter 20 sekunder.

15 - H1 - Lars Friis Rasmussen, S D K. mod Bjarne Rytter Sørensen, A S K. 1. sæt 12 - 0 2. Sæt 12 - 0 3. sæt 0 - 0 Bord 4. varighed 07 minutter 43 sekunder.

16 - D1 - Jeanet Høst, S K Å. mod Anja Støvring, S D K. 1. sæt 0 - 11 2. Sæt 0 - 12 3. sæt 0 - 0 Bord 4. varighed 14 minutter 52 sekunder.

17 - D2 - Jeannette Voer, S K N. mod Tove Knudsen, V B I. 1. sæt 0 - 12 2. Sæt 0 - 11 3. sæt 0 - 0 Bord 3. varighed 12 minutter 12 sekunder.

18 - H2 - Michael Nielsen, B I K-Fyn. mod Jørn R. Pedersen, S K Å. 1. sæt 5 - 12 2. Sæt 6 - 11 3. sæt 0 - 0 Bord 2. varighed 15 minutter 03 sekunder.

19 - H1 - Kris Olsen, F B I. mod Gert Thomsen, V J T. 1. sæt 0 - 12 2. Sæt 0 - 12 3. sæt 0 - 0 Bord 0. varighed 00 minutter 38 sekunder.

20 - H1 - Ejlif Hejlesen, A S K. mod Per Muff Jensen, A S K. 1. sæt 12 - 5 2. Sæt 8 - 11 3. sæt 11 - 7 Bord 1. varighed 28 minutter 24 sekunder.

21 - D1 - Lone Møller, A S K. mod Karen M. Hansen, B A I. 1. sæt 12 - 3 2. Sæt 11 - 2 3. sæt 0 - 0 Bord 4. varighed 15 minutter 37 sekunder.

22 - D2 - Michelle Lyngholt, F B I. mod Lene F. Andersen, S K N. 1. sæt 11 - 0 2. Sæt 11 - 5 3. sæt 0 - 0 Bord 3. varighed 18 minutter 27 sekunder.

23 - H2 - H.C. Bruun-Petersen, B I K-Fyn. mod Svend Pedersen, S K N. 1. sæt 12 - 10 2. Sæt 7 - 11 3. sæt 11 - 0 Bord 2. varighed 21 minutter 02 sekunder.

24 - H1 - Gert Thomsen, V J T. mod Brian Winther Knudsen, S K Å. 1. sæt 12 - 6 2. Sæt 6 - 11 3. sæt 7 - 11 Bord 2. varighed 28 minutter 15 sekunder.

25 - H1 - Lars Friis Rasmussen, S D K. mod Ejlif Hejlesen, A S K. 1. sæt 5 - 11 2. Sæt 7 - 11 3. sæt 0 - 0 Bord 3. varighed 18 minutter 09 sekunder.

26 - D1 - Ann Howalt, B A I. mod Jeanet Høst, S K Å. 1. sæt 11 - 0 2. Sæt 11 - 1 3. sæt 0 - 0 Bord 4. varighed 21 minutter 12 sekunder.

27 - D2 - Jytte Brauner Gade, S K Å. mod Jeannette Voer, S K N. 1. sæt 4 - 11 2. Sæt 11 - 8 3. sæt 12 - 9 Bord 1. varighed 33 minutter 51 sekunder.

28 - H2 - Poul Villadsen, S K Å. mod Michael Nielsen, B I K-Fyn. 1. sæt 9 - 11 2. Sæt 5 - 11 3. sæt 0 - 0 Bord 2. varighed 20 minutter 30 sekunder.

29 - H1 - Kris Olsen, F B I. mod Carsten Gade, S K Å. 1. sæt 0 - 12 2. Sæt 0 - 12 3. sæt 0 - 0 Bord 0. varighed 00 minutter 07 sekunder.

30 - H1 - Bjarne Rytter Sørensen, A S K. mod Per Muff Jensen, A S K. 1. sæt 0 - 12 2. Sæt 0 - 12 3. sæt 0 - 0 Bord 4. varighed 08 minutter 47 sekunder.

31 - D1 - Anette Astrup,, V J T. mod Marlene Pedersen, F B I. 1. sæt 3 - 12 2. Sæt 4 - 12 3. sæt 0 - 0 Bord 3. varighed 24 minutter 05 sekunder.

32 - D2 - Ann Bomholt, S K N. mod Anni B. Pedersen, V B I. 1. sæt 1 - 11 2. Sæt 0 - 11 3. sæt 0 - 0 Bord 4. varighed 17 minutter 18 sekunder.

33 - H2 - Bent Bomholt, S K N. mod Søren K. Lind, V B I. 1. sæt 1 - 12 2. Sæt 8 - 11 3. sæt 0 - 0 Bord 2. varighed 18 minutter 06 sekunder.

34 - H1 - Ejlif Hejlesen, A S K. mod Carsten Gade, S K Å. 1. sæt 11 - 9 2. Sæt 11 - 4 3. sæt 0 - 0 Bord 1. varighed 14 minutter 28 sekunder.

35 - H1 - Per Muff Jensen, A S K. mod Brian Winther Knudsen, S K Å. 1. sæt 7 - 12 2. Sæt 9 - 12 3. sæt 0 - 0 Bord 4. varighed 20 minutter 27 sekunder.

36 - D1 - Anja Støvring, S D K. mod Ann Howalt, B A I. 1. sæt 12 - 1 2. Sæt 12 - 4 3. sæt 0 - 0 Bord 3. varighed 26 minutter 07 sekunder.

37 - D2 - Tove Knudsen, V B I. mod Jytte Brauner Gade, S K Å. 1. sæt 11 - 9 2. Sæt 11 - 5 3. sæt 0 - 0 Bord 2. varighed 23 minutter 30 sekunder.

38 - H2 - Jørn R. Pedersen, S K Å. mod Poul Villadsen, S K Å. 1. sæt 12 - 6 2. Sæt 12 - 7 3. sæt 0 - 0 Bord 1. varighed 18 minutter 40 sekunder.

39 - H1 - Kris Olsen, F B I. mod Bjarne Rytter Sørensen, A S K. 1. sæt 0 - 12 2. Sæt 0 - 12 3. sæt 0 - 0 Bord 0. varighed 00 minutter 07 sekunder.

40 - H1 - Gert Thomsen, V J T. mod Lars Friis Rasmussen, S D K. 1. sæt 10 - 12 2. Sæt 12 - 7 3. sæt 11 - 8 Bord 4. varighed 38 minutter 54 sekunder.

41 - D1 - Marlene Pedersen, F B I. mod Karen M. Hansen, B A I. 1. sæt 11 - 5 2. Sæt 12 - 1 3. sæt 0 - 0 Bord 4. varighed 19 minutter 28 sekunder.

42 - D2 - Anni B. Pedersen, V B I. mod Lene F. Andersen, S K N. 1. sæt 12 - 4 2. Sæt 11 - 3 3. sæt 0 - 0 Bord 1. varighed 16 minutter 37 sekunder.

43 - H2 - Søren K. Lind, V B I. mod Svend Pedersen, S K N. 1. sæt 7 - 11 2. Sæt 12 - 9 3. sæt 10 - 12 Bord 2. varighed 27 minutter 49 sekunder.

44 - H1 - Brian Winther Knudsen, S K Å. mod Bjarne Rytter Sørensen, A S K. 1. sæt 12 - 0 2. Sæt 12 - 0 3. sæt 0 - 0 Bord 3. varighed 05 minutter 41 sekunder.

45 - D1 - Lone Møller, A S K. mod Jeanet Høst, S K Å. 1. sæt 12 - 7 2. Sæt 11 - 2 3. sæt 0 - 0 Bord 3. varighed 17 minutter 06 sekunder.

46 - D2 - Michelle Lyngholt, F B I. mod Jeannette Voer, S K N. 1. sæt 12 - 4 2. Sæt 11 - 5 3. sæt 0 - 0 Bord 4. varighed 30 minutter 24 sekunder.

47 - H2 - H.C. Bruun-Petersen, B I K-Fyn. mod Michael Nielsen, B I K-Fyn. 1. sæt 11 - 2 2. Sæt 12 - 7 3. sæt 0 - 0 Bord 1. varighed 15 minutter 44 sekunder.

48 - H1 - Ejlif Hejlesen, A S K. mod Gert Thomsen, V J T. 1. sæt 6 - 11 2. Sæt 3 - 11 3. sæt 0 - 0 Bord 0. varighed 00 minutter 05 sekunder.

49 - D1 - Ann Howalt, B A I. mod Anette Astrup,, V J T. 1. sæt 12 - 8 2. Sæt 11 - 2 3. sæt 0 - 0 Bord 2. varighed 20 minutter 47 sekunder.

50 - D2 - Jytte Brauner Gade, S K Å. mod Ann Bomholt, S K N. 1. sæt 12 - 3 2. Sæt 12 - 5 3. sæt 0 - 0 Bord 3. varighed 17 minutter 40 sekunder.

51 - H2 - Poul Villadsen, S K Å. mod Bent Bomholt, S K N. 1. sæt 9 - 11 2. Sæt 6 - 12 3. sæt 0 - 0 Bord 1. varighed 17 minutter 51 sekunder.

52 - H1 - Carsten Gade, S K Å. mod Lars Friis Rasmussen, S D K. 1. sæt 5 - 11 2. Sæt 3 - 11 3. sæt 0 - 0 Bord 4. varighed 17 minutter 11 sekunder.

53 - D1 - Karen M. Hansen, B A I. mod Anja Støvring, S D K. 1. sæt 5 - 11 2. Sæt 1 - 12 3. sæt 0 - 0 Bord 3. varighed 15 minutter 06 sekunder.

54 - D2 - Lene F. Andersen, S K N. mod Tove Knudsen, V B I. 1. sæt 0 - 11 2. Sæt 3 - 12 3. sæt 0 - 0 Bord 2. varighed 18 minutter 15 sekunder.

55 - H2 - Svend Pedersen, S K N. mod Jørn R. Pedersen, S K Å. 1. sæt 2 - 11 2. Sæt 4 - 11 3. sæt 0 - 0 Bord 1. varighed 13 minutter 18 sekunder.

56 - H1 - Per Muff Jensen, A S K. mod Kris Olsen, F B I. 1. sæt 12 - 0 2. Sæt 12 - 0 3. sæt 0 - 0 Bord 0. varighed 00 minutter 07 sekunder.

57 - D1 - Jeanet Høst, S K Å. mod Marlene Pedersen, F B I. 1. sæt 4 - 11 2. Sæt 7 - 12 3. sæt 0 - 0 Bord 1. varighed 20 minutter 54 sekunder.

58 - D2 - Jeannette Voer, S K N. mod Anni B. Pedersen, V B I. 1. sæt 0 - 11 2. Sæt 0 - 12 3. sæt 0 - 0 Bord 2. varighed 12 minutter 59 sekunder.

59 - H2 - Michael Nielsen, B I K-Fyn. mod Søren K. Lind, V B I. 1. sæt 12 - 10 2. Sæt 3 - 11 3. sæt 4 - 11 Bord 3. varighed 31 minutter 28 sekunder.

60 - H1 - Bjarne Rytter Sørensen, A S K. mod Gert Thomsen, V J T. 1. sæt 0 - 12 2. Sæt 0 - 12 3. sæt 0 - 0 Bord 0. varighed 00 minutter 31 sekunder.

61 - D1 - Anette Astrup,, V J T. mod Lone Møller, A S K. 1. sæt 6 - 12 2. Sæt 5 - 12 3. sæt 0 - 0 Bord 4. varighed 20 minutter 52 sekunder.

62 - D2 - Ann Bomholt, S K N. mod Michelle Lyngholt, F B I. 1. sæt 1 - 11 2. Sæt 2 - 11 3. sæt 0 - 0 Bord 2. varighed 19 minutter 33 sekunder.

63 - H2 - Bent Bomholt, S K N. mod H.C. Bruun-Petersen, B I K-Fyn. 1. sæt 2 - 11 2. Sæt 11 - 14 3. sæt 0 - 0 Bord 1. varighed 19 minutter 09 sekunder.

64 - H1 - Lars Friis Rasmussen, S D K. mod Kris Olsen, F B I. 1. sæt 12 - 0 2. Sæt 12 - 0 3. sæt 0 - 0 Bord 0. varighed 00 minutter 12 sekunder.

65 - D1 - Anja Støvring, S D K. mod Marlene Pedersen, F B I. 1. sæt 12 - 4 2. Sæt 13 - 11 3. sæt 0 - 0 Bord 4. varighed 30 minutter 28 sekunder.

66 - D2 - Tove Knudsen, V B I. mod Anni B. Pedersen, V B I. 1. sæt 10 - 13 2. Sæt 11 - 9 3. sæt 12 - 9 Bord 3. varighed 32 minutter 20 sekunder.

67 - H2 - Jørn R. Pedersen, S K Å. mod Søren K. Lind, V B I. 1. sæt 11 - 3 2. Sæt 12 - 9 3. sæt 0 - 0 Bord 2. varighed 20 minutter 34 sekunder.

68 - H1 - Brian Winther Knudsen, S K Å. mod Ejlif Hejlesen, A S K. 1. sæt 11 - 5 2. Sæt 11 - 9 3. sæt 0 - 0 Bord 1. varighed 18 minutter 44 sekunder.

69 - D1 - Lone Møller, A S K. mod Ann Howalt, B A I. 1. sæt 12 - 6 2. Sæt 7 - 12 3. sæt 8 - 11 Bord 2. varighed 44 minutter 51 sekunder.

70 - D2 - Michelle Lyngholt, F B I. mod Jytte Brauner Gade, S K Å. 1. sæt 12 - 7 2. Sæt 11 - 2 3. sæt 0 - 0 Bord 1. varighed 17 minutter 40 sekunder.

71 - H2 - H.C. Bruun-Petersen, B I K-Fyn. mod Poul Villadsen, S K Å. 1. sæt 6 - 11 2. Sæt 8 - 12 3. sæt 0 - 0 Bord 3. varighed 32 minutter 49 sekunder.

72 - H1 - Carsten Gade, S K Å. mod Per Muff Jensen, A S K. 1. sæt 6 - 12 2. Sæt 5 - 11 3. sæt 0 - 0 Bord 1. varighed 19 minutter 41 sekunder.

73 - D1 - Karen M. Hansen, B A I. mod Jeanet Høst, S K Å. 1. sæt 11 - 2 2. Sæt 12 - 5 3. sæt 0 - 0 Bord 4. varighed 24 minutter 53 sekunder.

74 - D2 - Lene F. Andersen, S K N. mod Jeannette Voer, S K N. 1. sæt 11 - 4 2. Sæt 12 - 2 3. sæt 0 - 0 Bord 1. varighed 29 minutter 46 sekunder.

75 - H2 - Svend Pedersen, S K N. mod Michael Nielsen, B I K-Fyn. 1. sæt 12 - 3 2. Sæt 6 - 12 3. sæt 11 - 4 Bord 3. varighed 24 minutter 31 sekunder.

76 - H1 - Kris Olsen, F B I. mod Brian Winther Knudsen, S K Å. 1. sæt 0 - 12 2. Sæt 0 - 12 3. sæt 0 - 0 Bord 0. varighed 00 minutter 05 sekunder.

77 - D1 - Anette Astrup,, V J T. mod Anja Støvring, S D K. 1. sæt 2 - 11 2. Sæt 2 - 12 3. sæt 0 - 0 Bord 2. varighed 15 minutter 48 sekunder.

78 - D2 - Ann Bomholt, S K N. mod Tove Knudsen, V B I. 1. sæt 1 - 12 2. Sæt 2 - 12 3. sæt 0 - 0 Bord 3. varighed 15 minutter 07 sekunder.

79 - H2 - Bent Bomholt, S K N. mod Jørn R. Pedersen, S K Å. 1. sæt 4 - 12 2. Sæt 4 - 12 3. sæt 0 - 0 Bord 4. varighed 14 minutter 31 sekunder.

80 - H1 - Bjarne Rytter Sørensen, A S K. mod Ejlif Hejlesen, A S K. 1. sæt 0 - 12 2. Sæt 0 - 12 3. sæt 0 - 0 Bord 0. varighed 00 minutter 06 sekunder.

81 - D1 - Marlene Pedersen, F B I. mod Lone Møller, A S K. 1. sæt 7 - 11 2. Sæt 12 - 6 3. sæt 11 - 10 Bord 2. varighed 38 minutter 21 sekunder.

82 - D2 - Anni B. Pedersen, V B I. mod Michelle Lyngholt, F B I. 1. sæt 12 - 14 2. Sæt 11 - 6 3. sæt 11 - 3 Bord 3. varighed 38 minutter 17 sekunder.

83 - H2 - Søren K. Lind, V B I. mod H.C. Bruun-Petersen, B I K-Fyn. 1. sæt 12 - 3 2. Sæt 13 - 10 3. sæt 0 - 0 Bord 4. varighed 24 minutter 53 sekunder.

84 - H1 - Gert Thomsen, V J T. mod Carsten Gade, S K Å. 1. sæt 13 - 10 2. Sæt 12 - 3 3. sæt 0 - 0 Bord 4. varighed 19 minutter 22 sekunder.

85 - D1 - Ann Howalt, B A I. mod Karen M. Hansen, B A I. 1. sæt 11 - 5 2. Sæt 12 - 3 3. sæt 0 - 0 Bord 1. varighed 19 minutter 40 sekunder.

86 - D2 - Jytte Brauner Gade, S K Å. mod Lene F. Andersen, S K N. 1. sæt 4 - 12 2. Sæt 11 - 5 3. sæt 11 - 9 Bord 1. varighed 30 minutter 30 sekunder.

87 - H2 - Poul Villadsen, S K Å. mod Svend Pedersen, S K N. 1. sæt 12 - 7 2. Sæt 14 - 11 3. sæt 0 - 0 Bord 2. varighed 17 minutter 18 sekunder.

88 - H1 - Lars Friis Rasmussen, S D K. mod Per Muff Jensen, A S K. 1. sæt 11 - 9 2. Sæt 1 - 11 3. sæt 3 - 11 Bord 3. varighed 22 minutter 45 sekunder.

89 - D1 - Jeanet Høst, S K Å. mod Anette Astrup,, V J T. 1. sæt 11 - 7 2. Sæt 3 - 11 3. sæt 10 - 13 Bord 4. varighed 45 minutter 47 sekunder.

90 - D2 - Jeannette Voer, S K N. mod Ann Bomholt, S K N. 1. sæt 4 - 11 2. Sæt 11 - 8 3. sæt 2 - 11 Bord 3. varighed 45 minutter 52 sekunder.

91 - H2 - Michael Nielsen, B I K-Fyn. mod Bent Bomholt, S K N. 1. sæt 11 - 4 2. Sæt 13 - 10 3. sæt 0 - 0 Bord 1. varighed 15 minutter 57 sekunder.

92 - Damer semi - Anja Støvring, S D K. mod Anni B. Pedersen, V B I. 1. sæt 8 - 12 2. Sæt 9 - 12 3. sæt 0 - 0 Bord 1. varighed 24 minutter 57 sekunder.

93 - Damer semi - Marlene Pedersen, F B I. mod Tove Knudsen, V B I. 1. sæt 9 - 12 2. Sæt 8 - 12 3. sæt 0 - 0 Bord 2. varighed 28 minutter 58 sekunder.

94 - Herre semi - Brian Winther Knudsen, S K Å. mod Søren K. Lind, V B I. 1. sæt 11 - 4 2. Sæt 12 - 1 3. sæt 0 - 0 Bord 3. varighed 18 minutter 37 sekunder.

95 - Herre semi - Gert Thomsen, V J T. mod Jørn R. Pedersen, S K Å. 1. sæt 5 - 12 2. Sæt 6 - 11 3. sæt 0 - 0 Bord 4. varighed 21 minutter 07 sekunder.

96 - Dame place - Lone Møller, A S K. mod Michelle Lyngholt, F B I. 1. sæt 11 - 8 2. Sæt 12 - 9 3. sæt 0 - 0 Bord 2. varighed 25 minutter 25 sekunder.

97 - Herre plac - Ejlif Hejlesen, A S K. mod H.C. Bruun-Petersen, B I K-Fyn. 1. sæt 12 - 5 2. Sæt 12 - 9 3. sæt 0 - 0 Bord 1. varighed 16 minutter 13 sekunder.

98 - Dame place - Ann Howalt, B A I. mod Jytte Brauner Gade, S K Å. 1. sæt 11 - 5 2. Sæt 12 - 0 3. sæt 0 - 0 Bord 4. varighed 22 minutter 29 sekunder.

99 - Herre plac - Per Muff Jensen, A S K. mod Svend Pedersen, S K N. 1. sæt 10 - 12 2. Sæt 12 - 7 3. sæt 12 - 6 Bord 3. varighed 31 minutter 05 sekunder.

100 - Dame place - Karen M. Hansen, B A I. mod Lene F. Andersen, S K N. 1. sæt 5 - 12 2. Sæt 8 - 12 3. sæt 0 - 0 Bord 2. varighed 28 minutter 48 sekunder.

101 - Herre plac - Lars Friis Rasmussen, S D K. mod Michael Nielsen, B I K-Fyn. 1. sæt 8 - 11 2. Sæt 12 - 8 3. sæt 12 - 6 Bord 4. varighed 26 minutter 04 sekunder.

102 - Dame place - Anette Astrup,, V J T. mod Ann Bomholt, S K N. 1. sæt 11 - 2 2. Sæt 12 - 7 3. sæt 0 - 0 Bord 3. varighed 24 minutter 26 sekunder.

103 - Herre plac - Carsten Gade, S K Å. mod Poul Villadsen, S K Å. 1. sæt 4 - 11 2. Sæt 2 - 11 3. sæt 0 - 0 Bord 2. varighed 17 minutter 22 sekunder.

104 - Dame place - Jeanet Høst, S K Å. mod Jeannette Voer, S K N. 1. sæt 8 - 12 2. Sæt 12 - 4 3. sæt 5 - 11 Bord 1. varighed 39 minutter 31 sekunder.

108 - Damer bron - Anja Støvring, S D K. mod Marlene Pedersen, F B I. 1. sæt 11 - 5 2. Sæt 12 - 9 3. sæt 0 - 0 Bord 3. varighed 25 minutter 21 sekunder.

109 - Herre bron - Gert Thomsen, V J T. mod Søren K. Lind, V B I. 1. sæt 11 - 6 2. Sæt 12 - 9 3. sæt 0 - 0 Bord 1. varighed 26 minutter 25 sekunder.

110 - Damer fina - Anni B. Pedersen, V B I. mod Tove Knudsen, V B I. 1. sæt 7 - 11 2. Sæt 12 - 4 3. sæt 11 - 5 Bord 1. varighed 28 minutter 04 sekunder.

111 - Herre fina - Brian Winther Knudsen, S K Å. mod Jørn R. Pedersen, S K Å. 1. sæt 0 - 11 2. Sæt 6 - 11 3. sæt 0 - 1 Bord 1. varighed 14 minutter 14 sekunder.

ER UDGÅET / SLETTET

105 - Herre plac - H1-7, S D U. mod H2-7, S D U.

106 - Herre plac - H1-7, S D U. mod H1-8, S D U.

107 - Herre plac - H2-7, S D U. mod H1-8, S D U.

 

Navn, adresse og øvrige kontaktoplysninger Din tekst Din tekst Din tekst Din tekst
Hjemmeside fra e-hjemmeside.dk