RÆKKE C CUP 3 2020
Spiller K 2-0 2-1 1-2 0-2 sæt score Points
 1.Soccer Table Sjaellands Serien Finn Bjørn ASK 11  0  0  0  0  0  0 +116   38
 2.Soccer Table Sjaellands Serien Lene Christiansen RHIF 11  0  0  0  0  0 -0 + 81   32
 3.Soccer Table Sjaellands Serien Kasper Antonsen SHI 10  0  0  0  0  0  0 + 83   31
 4.Soccer Table Sjaellands Serien Troels Gamst BAI 10  0  0  0  0  0 -0 + 38   28
 5.Soccer Table Sjaellands Serien Anja N Petersen SHI 10  0  0  0  0  0 -0 + 47   23
 6.Soccer Table Sjaellands Serien Jytte B Gade SKÅ 10  0  0  0  0  0 -0 -   6   20
 7.Soccer Table Sjaellands Serien Thomas Pedersen SDK 10  0  0  0  0  0 -0 - 15   17
 8.Soccer Table Sjaellands Serien Thomas Rasmussen VBI 10  0  0  0  0  0 - 0 - 29   17
 9.Soccer Table Sjaellands Serien Henrik Jensen SDK 10  0  0  0  0  0 - 0 - 39   13
10.Soccer Table Sjaellands Serien Karen M Hansen BAI 10  1  0  0  9  2-18 -130    4
11.Soccer Table Sjaellands Serien Meska Memedov ASK 10  0  0  1  9  1-20 -147    1
12.Soccer Table Sjaellands Serien  8  0  0  0  0  0 - 0 -0   0
13.Soccer Table Sjaellands Serien  8  0  0  0  0  0 - 0 -0   0
  7  5  0  2  0 12-4 + 45   22
  8  2  1  3  2 9-11  + 4   14
                 
                 

Fußball live Wetten mit Sportingbet

Række C

1. Finn Bjørn, 35 point, 110 målscore (10 kampe)
2. Lene Christiansen, 31 point, 87 målscore (10 kampe)
3. Kasper Antonsen, 31 point, 83 målscore (10 kampe)
4. Troels Gamst, 28 point, 38 målscore (10 kampe)
5. Anja Nansen Petersen, 23 point, 47 målscore (10 kampe)
6. Jytte Brauner Gade, 20 point, -6 målscore (10 kampe)
7. Thomas Pedersen, 17 point, -15 målscore (10 kampe)
8. Thomas Rasmusen, 17 point, -28 målscore (10 kampe)
9. Henrik Jensen, 13 point, -39 målscore (10 kampe)
10. Karen Hansen, 4 point, -130 målscore (10 kampe)
11. Meska Memedov, 1 point, -147 målscore (10 kampe)

Række C-Final

1. Thomas Pedersen, S D K
2. Meska Menedov, A S K
3. Finn Bjørn, A S K
4. Lene Christiansen, R H I F
5. Jytte Brauner Gade, S K Å
6. Karen Hansen, B A I
7. Henrik Jensen, S D K
8. Anja Nansen Petersen, S H I
9. Troels Gamst, B A I
10. Kasper Antonsen, S H I
11. Thomas Rasmusen, V B I

Dommere ved s

 

Erik Jensen, BAI

Carsten Jakobsen Bik Fyn

Jørn Rosendal Pedersen, S K Å

 Ole Slot Larsen, S K Å

 Martin Egelund Olsen, B I K - Fyn

Brian Winther Knudsen, S K Å

Camilla Bakken Skov, S K Å

Ejlif Hejlesen, A S K

Lone Møller, S K Å

Per Muff Jensen, A S K

Anja Støvring, S D K

Tove Knudsen, V B I

 

Navn, adresse og øvrige kontaktoplysninger Din tekst Din tekst Din tekst Din tekst Din tekst Din tekst Din tekst Din tekst Din tekst Din tekst Din tekst
Hjemmeside fra e-hjemmeside.dk